Nasza historia

Jak powstało Marthello

Jesteśmy Laurens i Eduard Floor, w 2018 roku założyliśmy Marthello. Powstało ono z powodu braku dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości skórzanych pasków, które chcieliśmy kupić dla siebie lub jako prezent dla przyjaciół.

Dzięki doświadczeniu w biznesie i projektowaniu postanowiliśmy wprowadzić własną markę na rynek.

W roku 2020 weszliśmy na wyższy poziom i wprowadziliśmy nasze produkty na rynek międzynarodowy. Otworzyliśmy oddziały w innych krajach, w tym również w Polsce. Zatrudniamy profesjonalnych garbarzy, którzy przekłuwają swoją pasję w najwyższej jakości paski, wykonane z niesamowitą precyzją i dokładnością. W Polsce posiadamy zgrany zespół, który dodatkowo sprawdza i elegancko pakuje każdy wysyłany przez nas pasek, aby zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Międzynarodowy patent

Unikalny na rynku

Innowacyjne i unikalne paski na rynku! Nasze skórzane paski mogą być zamykane lub otwierane za pomocą jednego prostego ruchu. Paski zostały specjalnie opracowane z międzynarodowym patentem zamknięcia bez otworów i/lub mechanizmu dociskowego. Dzięki temu nasze paski są szczególnie przyjazne dla użytkownika.

Paski są dostępne w różnych skórzanych kolorach oraz klamrach.

Jakość

Skóra, której używamy

Preferujemy pracować z naturalnie garbowaną skórą, którą używamy we wszystkich naszych produktach.

Uwielbiamy to, ponieważ metoda produkcji jest zrównoważona, jakość nie ma sobie równych, a naturalne wykończenie jest wyjątkowe.

Produkty

Prosto do ciebie

Jedyne miejsce, gdzie możesz kupić pasek Marthello, jest tutaj, na naszej stronie internetowe. Prowadząc sprzedaż bezpośrednią, możemy zaoferować najwyższą jakość i utrzymać bliższe relacje z naszymi klientami